Aktuálně 51291 nabídek práce!

Nabídka práce: Asistent/ka prodeje v interierovém studiu nábytku, Kolín

Pozice:
Asistent/ka prodeje v interierovém studiu nábytku
Zaměstnavatel:
tekro-interier s.r.o.
IČO:
02661667
Oblast (okres, kraj):
Kolín
Obor práce:
Obchod
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ano
Mzda:
30000
Popis práce:

První kontakt:
info@tekro-interier.cz

Požadavky:
Učenlivost, komunikativnost, trpělivost, časová flexibilita, znalost práce na PC (Office, Excel, PDF. Word), ŘP sk. B podmínkou (aktivní řidič), výpis z trestního rejstříku, znalost AutoCAD a práce v 3D programu výhodou, ochota učit se novým věcem, spolehlivost, samostatnost, org. schopnosti, reprezentativní vystupování.

Náplň práce:
Tvorba cenových nabídek, objednávek, kupních smluv, komunikace se zákazníky včetně poradenství, 3D plánování, navrhování, prodej kuchyní a ostatního nábytku, vyřizování reklamací, příjem zboží PPL, DPD a ostatní, zajišťování příjemného prostředí na pracovišti.

Zaměstnanecké výhody:
Stravenkový paušál, 3 dny Sick day, školení v rámci firmy, motivační hodnocení, HPP po 1 roce na dobu neurčitou, jednosměnný provoz, volné víkendy a svátky.

Kontakt na zaměstnavatele

Kontaktní osoba:
Tomáš Kronus
Telefon:
777 898 634
Počet zobrazení inzerátu:
45×